Sprzedaż

Sprzedaż

Dla naszej firmy nie ma rzeczy nie do zrobienia. Nasze motto to:
„Sprawy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać”

Charakterystyczny Piaggio Ape to słynny trójkołowiec włoskiej produkcji. Powstał po II wojnie światowej, gdy w słonecznej Italii brakowało środków transportu, a sami Włosi nie mieli pieniędzy na zakup samochodów dostawczych. Właśnie dlatego idea lekkiego trójkołowego pojazdu do użytku komercyjnego zyskała tak duże zainteresowanie wśród ówczesnych mieszkańców Włoch.

Pomysłowe rozwiązanie dla dostawców

Nie bez powodu zdecydowaliśmy się na Piaggio Ape by tworzyć Processo Van. Pojazd bardzo dobrze nadaje się do tego celu. Pierwsze dostępne w sprzedaży modele Piaggio Ape przypominały bardziej skutery, dopiero w latach 60-tych dodano dwudrzwiową kabinę, która miała chronić kierowcę przed deszczem oraz innymi żywiołami. Tym co wyróżnia ten trójkołowiec spośród innych małych pojazdów, jest jednak niewielka skrzynia ładunkowa, która czyni z niego małego „dostawczaka”. Ponadto można na niej namalować bądź przyczepić reklamę. Jesteśmy pasjonatami i prawdziwymi miłośnikami tego szalonego pojazdu. Promujemy go i proponujemy jego sprzedaż.

Mamy fajne pomysły oraz zapał do tego, aby popularyzować tą „swoistą ikonę włoskiej motoryzacji”. Jeśli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie unikatowy i jedyny w swoim rodzaju skuter Piaggio Ape, to dobrze trafiłeś. Mamy doświadczenie przygotowując nie jeden Prosecco Van na bazie właśnie tego modelu. Więcej zdjęć z naszych realizacji znajdziecie w zakładce O nas.

Oferujemy kompleksową usługę:

1. Wyszukanie atrakcyjnego modelu na sprzedaż
2. Zakup używanego Piaggio Ape
3. Kompleksowy remont blacharsko-lakierniczy
4. Adaptację do wyznaczonego celu – np. prosecco van czy food track
5. Transport do klienta