Planując wesele każdy chce, aby ten dzień był wyjątkowy, niezapomniany i perfekcyjny w każdym calu. Niewątpliwie na sukces tego ważnego dnia składa się wiele czynników, takich jak świetna muzyka, smaczne jedzenie, wspaniałe miejsce, które połączone w całość mają dać niesamowity efekt końcowy.

Zauważyliśmy że w ostatnim czasie zmienia się moda oraz trendy związane z organizacją przyjęcia weselnego.  Odchodzi się od wesel organizowanych w wielkich domach weselnych, w ciężkim pałacowym klimacie z wiszącymi kryształowymi żyrandolami  na rzecz imprez bardziej plenerowych. Bez wątpienia hitem w tym momencie są wesela organizowane w namiotach, salach w stylu stodoła, wiejskich dworkach. Takie miejsca mają swój niepowtarzalny klimat, pozwalają na bliższe obcowanie z naturą, wprowadzają luźną, mniej zobowiązującą atmosferę. Taka lokalizacja w połączeniu z piękną letnią pogodą sprawia że wesele przybiera nowy, niestandardowy wymiar, który bardzo podoba się zaproszonym gościom. W odróżnieniu od zwykłej sali weselnej, Goście mogą skorzystać w uroków natury jakie zapewnia wybrane miejsce, odpocząć w strefie „chill out”, przejść się na spacer po okolicy.

Bez wątpienia do tego typu wesela świetnie wpisuje się obecność prosecco vana, który swoim wyglądem i charakterem wyśmienicie pasuje do takiej lokalizacji. Goście mogą skorzystać z chwili relaksu w „strefie chill out” z kieliszkiem, schłodzonego prosecco, które jeszcze bardziej spotęguje tą wspaniałą chwilę. Z doświadczenia wiemy, że nasz prosecco van Salute jest bardzo miło odbierany i wzbudza duże zainteresowanie wśród Obecnych na weselu. Bez wątpienia prosecco van na weselu jest nieszablonową atrakcją, która wprowadza efekt „wow” , a przecież o to chodzi 🙂